NATURKAPS CHROM + B3 -warto pomyśleć zanim spróbujesz przyjąć do organizmu -prawda?

November 4, 2011
By
naturkaps chrom + b3

naturkaps chrom + b3

NATURKAPS CHROM + B3 jest jednym z tych produktów o których warto coś powiedzić. Dodajmy, że NATURKAPS CHROM + B3 jest produktem któremu musimy poświęcić chwilę Czyli zdobywajmy zdrowie póki akuratny czas, bo musimy bardzo pamiętać o swoim zdrowiu bo to jest to co teraz mamy najważniejszego.
Uwaga: naturkaps kupisz w każdej aptece
Producent: HASCO-LEK Postać: Kapsułki – 60 sztuk.

Skład:
Nikotynamid 15,0 mg
(83% realizacji zalecanego
dziennego spożycia)
Chlorek chromu 0,256 mg
(eqv. 50 mcg Cr).

Advertisment

Działanie:
CHROM + B3 NATURKAPS zawiera chrom w postaci chlorku chromu i witaminę B3 (nikotynamid), składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Chrom ogranicza magazynowanie tkanki tłuszczowej. Nikotynamid również uczestniczy w metabolizmie tłuszczów, a także jest niezbędny w syntezie insuliny, która wraz z chromem zwiększa spalanie glukozy przez tkanki. Wpływa to korzystnie na możliwości energetyczne organizmu i procesy przemiany materii, regulując jednocześnie poziom cukru we krwi.

Wskazania:
Składniki preparatu ułatwiają odchudzanie i ograniczają apetyt. Preparat stosowany przez sportowców wspomaga rozwój i regenerację mięśni przez co poprawia wytrzymałość organizmu.

BLOZ: 222540111097tl_id: 1703

Specjalista razem ze swoimi współpracownikami testował efekty działania dziewięciu popularnych suplementów na odchudzanie, takich jak L-karnityna (reklamowana jako spalacz tłuszczu), poliglukozamina (która ma wiązać tłuszcze) proszek z kapusty, z nasion guarany (które ze względu na wysoką zawartość kofeiny pobudzają metabolizm), wyciąg z dziwidła (zawierający specjalny błonnik – glukomannan – pęczniejący w żołądku i sprzyjający uczuciu sytości), alginian sodu (o działaniu podobnym do glukomannanu) oraz tabletki z błonnikiem i wybrane ekstrakty roślinne. Naukowcy kupili wszystkie te specyfiki w niemieckich aptekach, zmienili ich opakowanie i nazwy na neutralnie brzmiące i dodali nowe ulotki informacyjne, pozbawione prawdziwej nazwy preparatu. Potem grono osób w średnim wieku z otyłością lub nadwagą podzielili na dziewięć grup i przez osiem tygodni każdej podawali inny specyfik. Za każdym razem stosowali preparat ściśle według zaleceń producenta. Dziesiąta grupa otrzymywała placebo. Łącznie w badaniu udział wzięło 189 pacjentów.
Co jeszcze, nie tylko w temacie naturkaps chrom + b3 . Ćwiczenia na zgrabną sylwetkę polegają na umiarkowanie intensywnych i łatwych ćwiczeniach. Maksymalne tętno podczas ćwiczeń ustala się w sposób indywidualny według wzoru: 220 minus wiek. Generalnie im więcej chce się schudnąć, tym częściej i więcej trzeba trenować. Wynika to z prostego faktu, że organizm spala zapasy tłuszczu dopiero po 15-20 minutach, dlatego więc zaleca się minimalną długość treningu 30 minut. Optymalnie jednak trening powinien trwać minimum godzinę.

Skład Asystor Slim:
Tabletka na „rano” (żółta)
Wyciąg z białej fasoli 200 mg
L-karnityna 200 mg
Wyciąg z zielonej herbaty 100 mg
Ocet jabłkowy 100 mg
Kofeina 50 mg
Witamina B6 1,4 mg (100%)*
Tabletka na „wieczór” (niebieska)
Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego (Mate) 200 mg
Spirulina 200 mg
Wyciąg z gorzkiej pomarańczy (6% p-synefryny) 100 mg
Wyciąg z ostryżu długiego 50 mg
Chrom 40 µg (100%)*
*% Zalecanego Dziennego Spożycia
Asystor Slim kupisz w aptece internetowej
Wyciąg z białej fasoli poprawia metabolizm, działa moczopędnie i rozkurczająco. Pozwala pozbyć się z organizmu nadmiaru wody, przez co zmniejszają się opuchnięcia i wyglądamy szczuplej. Na całym świecie uprawia się około 400 gatunków fasoli. Jest bogata w potas, wapń i fosfor. W przeciwieństwie do grochu nie zawiera sodu.

Kilka słów o nieco czym innym. Nie wiedziałem jak inaczej nazwać to ćwiczenie. Scyzoryki dlatego, iż szybko będziemy składać się i rozkładać. Ćwiczenie polega na szybkim przyciąganiu ku sobie zarówno nóg ugiętych w kolanach jak i tułowia. Jest to niejako złożenie, następnie rozkładamy się czyli opuszczamy nogi i tułów maksymalnie daleko, jednak nie opuszczając ich na ziemię. Ćwiczenia powinniśmy wykonywać bardzo szybko, bez przerwy na odpoczynek podczas serii.
Dlatego naturkaps chrom + b3 to całkiem ciekawy produkt. W przeciwieństwie do grochu nie zawiera sodu. W niektórych jej gatunkach występuje żelazo (haricot), kwas foliowy (mung, pinto, z czarnym oczkiem), selen (z czarnym oczkiem) oraz dobroczynny zwłaszcza dla mężczyzn cynk (fasola czerwona, nerkowa i czarna). Fasola ma też lekkostrawną skrobię i substancje hamujące rozrost tkanek nowotworowych (inhibitory proteazy), a także rozpuszczalny błonnik, który pomaga usuwać z organizmu nadmiar cholesterolu. Niestety ma także wady – powoduje wzdęcia i gazy.

Rowerek
Połóż się na plecach, ręce trzymaj w dowolnym miejscu, zegnij nogi w kolanach, i unieś je tak, aby pomiędzy brzuchem a Twoimi nogami był kat prosty, kąt w kolanach też był koło 90 stopni. Następnie zacznij pedałować, tak jakbyś jechał na rowerze, cały czas trzymając nogi w górze i pedałując nimi. To zwyczajna jazda na rowerze, tylko na leżąco, i bez roweru.. Pomiędzy ćwiczeniami zachowaj koło 3 minut przerwy.
Nożyce
Nożyce to ćwiczenie dobrze wszystkim znane z czasów szkoły podstawowej, niewiele osób jednak wie, że to świetnie ćwiczenie na odchudzanie. Termogeneza to powstawanie ciepła, które wydziela się w trakcie reakcji chemicznych, podczas których z tłuszczu wytwarza się dwutlenek węgla i woda. Wytworzone ciepło (energia termiczna) jest wydalane z ciała wraz z wodą i dwutlenkiem węgla poprzez płuca, skórę i wydzieliny. Skutkiem tego tłuszcz zostaje zamieniony na energię cieplną i „spalony”, a my mamy mniej centymetrów w pasie. Ponadto zielona herbata obniża poziom lipidów (tłuszczy) jak cholesterol, szczególnie LDL („zły cholesterol”).
Nożyce
Nożyce to ćwiczenie dobrze wszystkim znane z czasów szkoły podstawowej, niewiele osób jednak wie, że to świetnie ćwiczenie na odchudzanie. Połóż się na podłodze na plecach, ręce ułóż wzdłuż ciała, nogi złączone również połóż na podłodze. Teraz podnieś złączone nogi na kilka centymetrów nad ziemię i przez 2 minuty wykonuj ruch taki, że nogi zakładają się na przemian jak nożyczki. Teraz wróć do pozycji wyjściowej policz do 10 i znów unieś nogi tym razem wyżej i powtórz ćwiczenie znów przez 2 minuty. Opuść nogi, policz do 10 i znów unieś nogi teraz bardzo wysoko, żeby były niemalże prostopadłe do podłoża i znów ćwicz 2 minuty. Na koniec opuść nogi na podłogę, rozluźnij się. Ponadto zielona herbata obniża poziom lipidów (tłuszczy) jak cholesterol, szczególnie LDL („zły cholesterol”). Blokuje utlenianie LDL i w ten sposób zapobiega tworzeniu się blaszek miażdżycowych w naczyniach krwionośnych. Picie zielonej herbaty rozwiązuje również większość problemów z uzębieniem ponieważ wykazuje ona silne działanie antybakteryjne, nie tylko pomaga zapobiegać zatruciom karmowym, ale także leczy próchnicę.
L-karnityna jest bardzo pomocna w walce ze zbędnymi kilogramami i odgrywa istotną rolę w metabolizmie kwasów tłuszczowych.
Opuść nogi, policz do 10 i znów unieś nogi teraz bardzo wysoko, żeby były niemalże prostopadłe do podłoża i znów ćwicz 2 minuty. Na koniec opuść nogi na podłogę, rozluźnij się. Ćwiczenie wykonujemy leżąc na plecach z rękami ułożonymi swobodnie obok ciała. Polega ono na wymachiwaniu nogami podniesionymi na 10-15cm nad ziemią.
Będziemy ćwiczyć 2 rodzaje nożyc
a. Tłuszcz spalany jest mitochondriach, które otula szczelna błona biologiczna – błona mitochondrialna, która jest nieprzepuszczalna dla cząsteczek o dużej masie takich jak kwasy tłuszczowe. Te aby wniknąć do wewnątrz i uwolnić energię potrzebują „przewodnika” przeprowadzającego ich przez błonę.
Teraz Ocet jabłkowy. Ocet jabłkowy jest nie tylko dodatkiem smakowym, ale także naturalnym lekiem.

Garść danych na zbliżony temat, ale też poniekąd onaturkaps chrom + b3 .
Będziemy ćwiczyć 2 rodzaje nożyc
a. Nożyce pionowe
Są niewątpliwie najłatwiejsze. Wymachujemy obiema nogami równocześnie, w górę i w dół, jednak nie dotykamy nimi ziemi.
b. Nożyce poziome.
Wymachujemy obiema nogami równocześnie, w prawo i w lewo, tak, żeby nogi krzyżowały się w kostkach. Nożyce poziome.
Wymachujemy obiema nogami równocześnie, w prawo i w lewo, tak, żeby nogi krzyżowały się w kostkach. Raz jedna noga przy mijaniu się na być na górze, raz na dole.
Wypychanie bioder
Skoro leżymy już na plecach to wykonajmy drugie ćwiczenie wyszczuplające jakim jest wypychanie bioder. Sprawdzamy, więc czy plecy przylegają do podłoża, układamy ręce wzdłuż ciała, uginamy kolana, napinamy pośladki i unosimy biodra w górę. Teraz wypychamy jeszcze bardziej w górę biodra i jednocześnie unosimy wyprostowaną nogę.
Garść danych na zbliżony temat, ale też poniekąd onaturkaps chrom + b3 .
Wypychanie bioder
Skoro leżymy już na plecach to wykonajmy drugie ćwiczenie wyszczuplające jakim jest wypychanie bioder. Sprawdzamy, więc czy plecy przylegają do podłoża, układamy ręce wzdłuż ciała, uginamy kolana, napinamy pośladki i unosimy biodra w górę. Teraz wypychamy jeszcze bardziej w górę biodra i jednocześnie unosimy wyprostowaną nogę. Wytrzymaj tak chwilę i wróć do pozycji wyjściowej. To ćwiczenie powtarzamy po 10 razy na każdą z nóg.
Unoszenie nogi w górę
Unoszenie nóg – to kolejne ćwiczenia na talię osy. Kładziemy się na podłodze na plecach, ręce układamy wzdłuż tułowia, nogi kładziemy wyprostowane na ziemi. Następnie obie wyprostowane nogi jednocześnie unosimy w górę, tak aby tworzyły z podłogą kąt prosty. Wytrzymujemy 10 sekund, po czym opuszczamy nogi.
Dodajmy jeszcze kilka zdań na podobny temat, ale cały czas nieco o naturkaps chrom + b3 . Następnie obie wyprostowane nogi jednocześnie unosimy w górę, tak aby tworzyły z podłogą kąt prosty. Wytrzymujemy 10 sekund, po czym opuszczamy nogi. Przenosimy ją na bok po skosie i dotykamy nią podłogi daleko za kolanem. Następnie wytrzymujemy tak chwilkę i wracamy do pozycji wyjściowej. Poczytaj więcej:
żylaki.

Advertisment

Tags: ,

Comments are closed.

Banner

Wyróżnione

Stwierdźmy że, w rzeczy samej multi tabs active energy – warto przeczytać ulotkę nim spróbujesz – prawda?

By

Advertisment Drodzy czytelnicy powiedzmy szczerze, że Multi tabs active energy to także jeden z tych produktów o których się raczej nie pisało. Sprawmy tak,...

Read more »

Powiedzmy otwarcie: multi code formuła warto wziąć pod uwagę

By

Advertisment Na ten moment tylko okazyjnie mówi się na temat produktu Multi code formuła zatem naszym zdaniem warto to zmienić. Niżej parę ważnych danych...

Read more »

Piszemy tutaj: abonament na pakiet dietafitness zapewne powinni obniżyć cenę

By

Advertisment Moi czytelnicy zauważmy to zgodnie z prawdą, że Abonament na pakiet dietafitness to jeden z tych produktów do omówienia. Omówmy go teraz. Ta...

Read more »

Czy czytaliście o filomag skurcz? – odczytajcie jakie trafiają się opinie

By

Advertisment Zastanawiające co ludzie myślą o produkcie Filomag skurcz? Bardzo trudno jednoznacznie stwierdzić. Ale należy się z tymi komentarzami zapoznać i wtedy nabyć ten...

Read more »

Bioaron d witamina o tym trzeba myśleć

By

Advertisment Dość długo namyślałam się nad tym, co popisać przy okazji omawiania produktu Bioaron d witamina wymyśliłam sobie, że zwyczajnie wezmę kilka najistotniejszych danych...

Read more »

Read previous post:
Szczerze powiedzmy: olimp chrom activ trzeba o tym poczytać

Moi czytelnicy zaznaczmy na wstępie, że Olimp chrom activ to chyba jeden z produktów do omówienia. Napiszmy o nim teraz....

Close